A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Людство зобов'язане дати дитині найкраще, що воно може дати!

   41-ий рік підряд , в перший день літа, коли у школярів починаються довгоочікувані літні канікули, відзначається Міжнародний День захисту дітей, щоб нагадати, нам – дорослим,  про те, що кожна дитина  має право на щасливе дитинство. Нагадати, що ми маємо бути для наших дітей супергероями, щоб  здійснювати їхні мрії, і для цього не обов’язково потрібно вміти літати чи проходити крізь стіни. Наша суперсила - це порядність і чесність, толерантність та гарні справи, прості обійми  зі словами: "Я тебе люблю".  

День захисту дітей – це не тільки 1 червня, це має бути кожен день нашого життя. Щоб кожен хлопчик і дівчинка щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече. Щоб усмішка освітлювала їхні обличчя, щоб очі сяяли від щастя і радості. Маленькі краяни – добра вам, мирного неба, сонця й здійснення мрій!

28.05.2020 відзначили успішних учнів Дубровиччини!

 

  Щорічно  навчальний рік  у Дубровиці завершується  святом великої шкільної родини, нагородженням учнів-переможців, призерів інтелектуально-спортивних конкурсів та турнірів - районним фестивалем" Надія Дубровиччини ”.

   Цьогоріч, у зв’язку із карантинними заходами, обдаровану учнівську молодь за результатами 2019-2020 навчальних років привітали у вузькому колі голови районної ради Миколи Кухарця та  голови райдержадміністрації  Олександра Гузича.  Успішних учнів-лідерів: Ольгу Дергільову (ученицю 10-го класу Селецького НВК ім. Олега Ващишина), Вікторію Красько ( ученицю 9-го класу Орв’яницької школи ), Поліну Мельник ( ученицю 3-го класу Велюнського НВК ім. Олександра Ярмоліча) нагородили Почесними грамотами та грошовими преміями.

Микола Миколайович порадив  учням надихатися освітою, а не заповнювати нею голови і побажав  бути найкращими, набувати багатства та залишатися скромними.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


“Вишиванка — це генетичний код нації”

   Всесвітній день вишиванки – щорічно відзначається у третій четвер травня. У цей день одягають  вишиванки не лише в Україні, а й ті, хто знаходиться далеко  за її межами.  Вишиті сорочки, у третій четвер травня, можна побачити в Нью-Йорку, Торонто, Ванкувері, Мілані .

 Цьогоріч свято припало  на 21 травня.   День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. 

    Ще в 19-му столітті Іван Франко почав поєднувати вишиванку з європейським костюмом і започаткував своєрідну моду.  Де б він не з’являвся, неодмінно привертав увагу своїм піджаком та вишиваною сорочкою поміж пишних комірців та краваток. Зараз елементи української вишиванки використовують у своїх колекціях визнані у світі модельєри та модні доми – Жан-Поль Готьє, Джон Ґальяно, Gucci, Valentino, Dolce & Gabbana.  А  американський  Vogue опублікував статтю, в якій назвав українську вишиванку одним з головних трендів сезону. Втішає й те, що окрім Дня вишиванки, українці  все частіше одягають національний одяг на інші великі свята, державні, релігійні – День Незалежності, День Конституції , День прапора, Великдень, Різдво. Так як український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок. Тож бажаємо усім, щоб вона стала  оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті.


 

19 травня 2020 відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дубровицька центральна района лікарня»

   19 травня 2020 відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади  директора комунального некомерційного

підприємства «Дубровицька центральна района лікарня» Дубровицької районної ради в ході котрої  вирішили:

- оголосити конкурс на зайняття посади директора комунальногонекомерційногопідприємства «Дубровицька центральна районналікарня»Дубровицькоїрайонної ради;

- затвердити зміст оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дубровицька центральна районна   лікарня» Дубровицької районної ради ;

- оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дубровицька центральна районна лікарня» Дубровицької районної радив мережі Інтернет на офіційному сайті Дубровицької районної ради: www. dubrrada.gov.ua.

15.05.2020 відбулося засідання 42 позачергової сесії.

   15 травня 2020 року під головуванням очільника  Дубровицької  районної ради Миколи Кухарця відбулося засідання 42-ої  позачергової сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь голова  райдержадміністрації О. Гузич, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району,    представники засобів масової інформації.   На сесію прибуло 22 депутати ради з 34 обраних. До порядку денного сесії  було включено  4 питання.

Пленарному засіданню передували засідання профільних постійних комісій районної ради, де було попередньо опрацьовано всі питання проекту порядку денного.  І завдяки обговоренню,зіставленню різних поглядів, правильному роз’ясненню проблем сесія пройшла без значних дискусій та конструктивно.

 Упродовж засідання депутати обговорили ряд важливих  питань   і прийняли відповідні  рішення, що спрямовані  на розв'язання проблем району, а саме: про   звернення депутатів Дубровицької районної ради VII  скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад та територій України,  Рівненської обласної державної адміністрації щодо реформування субрегіонального(районного) рівня адміністративно-територіального устрою, представленого Рівненською ОДА , про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади  директора комунального некомерційного підприємства "Дубровицька центральна районна лікарня” Дубровицької районної ради, про затвердження фінансового плану КНП "Дубровицька центральна районна лікарня” Дубровицької районної ради на 2020 рік.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Секо Г.Г., за погодженням із постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, запропонувала внести зміни до районного бюджету Дубровицького району на 2020 рік, депутати, що були присутні на сесії, проголосували за спрямування залишку медичної субвенції з державного бюджету на придбання апарату штучної вентиляції легень для КНП "Дубровицька центральна районна лікарня”  та  затвердили зміни до переліку об’єктів , видатки на які у 2020 році будуть здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку  районного бюджету.

Покладання квітів з нагоди Дня Перемоги відбулося в умовах карантину

 
   Покласти   квіти  до обеліску загиблим у Другій світовій війні, що на братському кладовищі по вулиці Воробинській міста Дубровиця,  та до могили Юрія Колесника, котрий віддав своє молоде життя захищаючи Україну від російської агресії,   гідно вшанувати подвиг Українського народу, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловити повагу усім борцям проти нацизму,  щоб консолідувати суспільство навколо ідеї захисту України прийшли: голова районної ради Микола Кухарець, міський голова Богдан Микульський та ветеран війни Федір Кренько.
 Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих чиє життя було обірване насиллям світового масштабу, людей усіх рас і націй, чоловіків і жінок, воїнів і мирне населення, малих дітей і стариків, – усіх загиблих і усіх тих, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. 
 
 Покладання квітів з нагоди Дня Перемоги відбулося в умовах карантину
Покладання квітів з нагоди Дня Перемоги відбулося в умовах карантину
Покладання квітів з нагоди Дня Перемоги відбулося в умовах карантину
Покладання квітів з нагоди Дня Перемоги відбулося в умовах карантину
Покладання квітів з нагоди Дня Перемоги відбулося в умовах карантину
Покладання квітів з нагоди Дня Перемоги відбулося в умовах карантину

26 квітня — День національної жалоби.

             ...Вже лелека не в'є там гніздечко,
              Не лунає там пісня і сміх,
              Наче сироти, стали містечка
              Без людей нерозумних своїх...

26 квітня 1986 року.  Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. На благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи, за 110 км. від столиці України Києва, сталася аварія, яку обґрунтовано вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою.        

   Наслідки Чорнобильської трагедії -  смерті, хвороби, безлюдна пустеля навколо станції.

 26 квітня — День національної жалоби. Про те, що сталося, не можна забувати. Лише пам'ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей "атомний вівтар” своє здоров'я та життя.

 

23.04.2020 відбулося засідання 41 сесії районної ради

    23 квітня 2020 року під головуванням очільника  Дубровицької  районної ради Миколи Кухарця відбулося засідання 41-ої сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь голова  райдержадміністрації О. Гузич, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району,    представники засобів масової інформації.   На сесію прибуло 28 депутатів  ради з 34 обраних.  До порядку денного сесії  було включено  8 питань. Пленарному засіданню передували засідання профільних постійних комісій районної ради, де було попередньо опрацьовано всі питання проекту порядку денного. В основному, всі питання, підняті радою, вирішувалися злагоджено, а  колективне звернення працівників КНП "Дубровицька районна стоматполіклініка” вирішувалося дискусійно. Та завдяки обговоренню,зіставленню різних поглядів, правильному роз’ясненню проблем вдавалося дійти  спільної істини. З огляду на це, сесія пройшла без значних дискусій і конструктивно.

    Упродовж засідання депутати обговорили ряд важливих питань   і прийняли відповідні  рішення, що спрямовані  на розв'язання проблем району, а саме: про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності правоохоронних органів на території району за 2019 рік, про виконання програми економічного та соціального розвитку Дубровицького району за 2019 рік та затвердження програми на 2020 рік,  про районну програму удосконалення надання медичної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та після трансплантації донорської нирки, які проживають на території Дубровицького району на 2020-2022 роки, про звернення депутатів Дубровицької районної ради VII скликання до Президента України, Прем’єр міністра України, Голови НКРЕКП щодо скасування Постанови НКРЕКП від 24.12.2019 №3038 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «РІВНЕГАЗ».

     Начальник фінансового управління райдержадміністрації Секо Г.Г., за погодженням із постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, запропонувала внести зміни до районного бюджету Дубровицького району на 2020 рік, депутати, що були присутні на сесії, проголосували за збільшення доходів загального фонду районного бюджету на суму 4897455 гривень за рахунок надходжень субвенції

 

.

Используется технология DLE

Погода


Вгору