A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Про соціальний діалог між працюючою людиною, роботодавцем та владою

   Сьогоднішній етап розвитку економіки  Дубровиччини характеризується принципово новими підходами, пов’язаними зі здійсненням децетралізаційної  реформи,  тобто передачею управлінських функцій з центру до низинних рівнів. Завдяки децентралізаційним процесам громади отримали можливість ухвалювати рішення, відповідати за їх реалізацію, формувати план соціально-економічного розвитку регіону, визначати пріоритетні питання його реалізації. Саме про це говорили на Форумі голів  первинних профспілкових організацій Дубровицького району, що відбувся 08 жовтня 2019 на базі Дубровицької районної ради.

   Окрім керівників ФПО, голів первинних профспілкових організацій , підприємств,  установ, які діють на території Дубровицького району  у  даному заході взяв участь і заступник голови ради  Олександр Задорожний. Котрий закцентував свою увагу на  змінах та перетвореннях, що відбулися в районі   від 2015 року, після прийняття закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Та наголосив , що надзвичайно важливо, щоб 2019-й увійшов до історії, як рік, коли зміни стали відчутними для широкого кола наших співвітчизників.  Досягнуті результати ще не призвели до покращення рівня життя людей. В цьому плані ми лише починаємо використовувати першу-ліпшу нагоду, робити перші кроки, такі як: нарощувати витрати на дорожнє будівництво, надавати підтримку в  розвитку місцевих громад, залучати інвестиції в економіку району, вивчати досвід соціально-економічного розвитку   Польщі та Білорусії, розробляти першочергові заходи щодо забезпечення розширення автономії загальноосвітніх навчальних закладів і багато іншого.  Та для стабільного економічного розвитку новостворених об’єднаних територіальних громад слід здійснювати ефективну соціально-економічну політику і з боку держави, яка б мала стабільний характер і яка б не змінювала «правила» функціонування і розвитку. Адже зміна «правил» в односторонньому порядку ставить під сумнів позитивний соціально-економічний розвиток регіону, реформування місцевого самоврядування та системи управління державними фінансами.

2 жовтня у Дубровиці привітали працівників освіти

     2 жовтня 2019  у Дубровицькому Будинку культури вітали з професійним святом усіх районних працівників освіти .

     В залі повний аншлаг, усі усміхнені та вишукані,а на сцені яскрава та чуттєва комедія за твором І. Карпенка- Карого "Мартин Боруля” у виконанні артистів Рівненського академічного українського музично-драматичного театру. У затишній атмосфері серця працівників Альма-матер стають ближчими, емоції помітнішими, розмови відвертішими. Свято вдалося!

      Долучився до вітань і голова ради Микола Кухарець, традиційно відзначивши найкращих педагогів  району відомчими нагородами та відзнаками з наданням грошової винагороди.  Та зазначив, що: "У нинішній складній економічній ситуації в країні і в районі  місцева  влада робить все можливе, аби вчителі отримували достойну винагороду за свою непросту роботу. Подякував учителям за витримку, за те, що, незважаючи на всі труднощі, вони інвестують свій час та сили в найцінніше – в дітей. Побажав їм успіхів у їхній благородній педагогічній діяльності та пообіцяв, що  влада і надалі робитиме все можливе для збереження всіх  гарантій працівникам закладів освіти”. 


         

Будівництво житла у Дубровицькому районі у січні – червні 2019 року

    У січні–червні 2019р. в районі прийнято в експлуатацію 3966 м2 загальної площі нового житла, що на 4,1% менше, ніж у січні–червні 2018р.

У сільській місцевості збудовано 2952 м2 загальної площі житла (74,4% загального обсягу), у міських поселеннях – 1014 м2 (25,6%).

Частка району в обласному обсязі прийнятої в експлуатацію загальної площі житла становила 2,5%.

 

                                                                                                              Відділ статистики у Дубровицькому районі

До Дня туризму

do-dnya-turizmu.rar [5.46 Kb] (cкачувань: 2)

17.09.2019 відбулося засідання 33 сесії районної ради

   17 вересня 2019 року під головуванням очільника  Дубровицької  районної ради Миколи Кухарця відбулося засідання 33-ої сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь  в.о. голови райдержадміністрації Микола Кохно, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району,   сільські  голови,  представники засобів масової інформації.   На сесію прибуло 23 депутати  ради з 34 обраних.  До порядку денного сесії  було включено 15 питань.

   Пленарному засіданню передували засідання профільних постійних комісій районної ради, де було попередньо опрацьовано всі питання проекту порядку денного. З огляду на це, сесія пройшла без значних дискусій і конструктивно.

   Упродовж засідання депутати обговорили ряд важливих  питань   і прийняли відповідні  рішення, що спрямовані  на розв'язання проблем району, а саме: про внесення змін до програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Дубровицького району на 2019-2020 роки, про Програму розвитку освіти Дубровицького району на 2019 — 2021 роки, про затвердження списку присяжних Дубровицького районного суду та інші нагальні питання.

  В.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Денищич  Галина Максимівна, за погодженням із постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, запропонувала внести зміни до районного бюджету  на 2019 рік. Депутати, що були присутні на сесії, проголосували за  збільшення доходу та видатків районного бюджету за рахунок інших субвенцій з місцевих бюджетів та власних доходів за підсумками виконання 8 місяців 2019 року.

Используется технология DLE

Погода


Вгору