A-Pofig.Net

На головну Правила Зворотній зв'язок


Скликається 42 позачергова сесія районної ради!

                                    УКРАЇНА                                   

Рівненська область

Дубровицька районна рада

(сьоме  скликання)

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                                          г о л о в и   р а й о н н о ї   р а д и

 

 від  13 травня 2020 року                                                                                    №  27

 
Про скликання сорок другої
позачергової сесії районної ради  
 

              Розглянувши лист-пропозицію однієї третини депутатів районної ради про необхідність скликання позачергової сесії  по внесенню пропозицій щодо проєкту Закону України «Про засади адміністративно-територіального устрою», лист райдержадміністрації  з приводу спрямування залишку медичної субвенції, який утворився станом на 01.04.2020 року для придбання апарату штучної вентиляції легень,  на підставі ст. 46, 55  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.п.1,3,5 ст. 3 Регламенту Дубровицької районної ради, за пропозицією президії районної ради від 13.05. 2020 року:

 1.  Скликати сорок другу позачергову сесію районної ради сьомого скликання 15 травня 2020 року:

- о 10.30 годині провести засідання постійних комісій районної ради;

 - о 11.00 годині провести пленарне засідання сорок другої позачергової сесії районної ради в залі засідань районної ради.

  2.    На розгляд сорок другої позачергової сесії внести питання:

1.Про   звернення депутатів Дубровицької районної радиVII  скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад та територій України,  Рівненської обласної державної адміністрації.

Доповідає: Олександр ЗАДОРОЖНИЙ – заступник голови ради.

2. Про внесення змін до районного бюджету  на 2020 рік.

Доповідає: Галина СЕКО – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

 

3. На сесію запросити народного депутата М’ялика В.Н., депутатів обласної ради від Дубровицьких округів, представників органів виконавчої влади, керівників окремих підприємств та установ.

4.Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів день і час проведення, орієнтовний порядок денний позачергової сесії районної ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Голова ради                               Микола КУХАРЕЦЬ


Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства “Дубровицька центральна районна лікарня”

   Додаток

   до Розпорядження голови районної ради

   від 28 квітня 2020 року №24

  "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного                                                    підприємства "Дубровицька центральна районна лікарня” Дубровицької районної ради

 

 

Оголошення про формування конкурсної комісії

Дата оприлюднення оголошення: 28.04.2020 року

  Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094, рішення Дубровицької районної ради від 23.04.2020р. №507 «Про управління майном КНП "Дубровицька центральна районна лікарня” спільної власності територіальних громад району та затвердження нової редакції статуту КНП "Дубровицька центральна районна лікарня”.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

 - представники органу управління;

- представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються у приймальню районної ради  за адресою: м. Дубровиця , вул. Воробинська,16 у письмовому вигляді упродовж 15 днів  з моменту публікації цього оголошення - по 12 травня 2020 року включно.

Громадським об’єднанням для розгляду пропозиції необхідно подати:

- заяву із зазначенням пунктів Статуту (Положення), які свідчать про відповідність громадської організації вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094;

- рішення  уповноваженого органу щодо делегування представника;

- документи, що підтверджують реєстрацію громадського об’єднання;

- копію чинного Статуту, завіреного в установленому порядку.

 

Заступник голови ради                                Олександр ЗАДОРОЖНИЙ

 

 rozporyadzhennya-24.rar [8.07 Kb] (cкачувань: 27)

 


Скликається 41 сесія районної ради

УКРАЇНА

ДУБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Рівненської області

(сьоме скликання)

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної ради

від 13 квітня 2020 р.№ 21

 

Про скликання сорок першої
сесії районної ради

На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати сорок першу сесію районної ради сьомого скликання:

- 23 квітня 2020 року о 10.00 годині провести засідання постійних комісій;

- 23 квітня 2020 року об 11.00 провести пленарне засідання сорок першої сесії районної ради в залі засідань районної ради.

2. На розгляд сорок першої сесії винести питання:

1. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності правоохоронних органів на території районуза 2019 рік

Доповідають: Сабір АЗІЗОВ - начальник Дубровицького відділення Сарненської місцевої прокуратури;

Руслан ТВЕРДИЙ – т.в.о. начальника Дубровицького відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

2. Про хід виконання рішення районної ради від 14.12.2016 року №125 «Про програму «Здоров’я дітей Дубровиччини» на 2016-2020 роки»

Доповідає: Павло ВАЩИШИН - заступник голови райдержадміністрації

3. Про виконання програми економічного та соціального розвитку Дубровицького району за 2019 рік та затвердження програми на 2020 рік

Доповідає: Павло ВАЩИШИН - заступник голови райдержадміністрації

4. Про районну програму удосконалення надання медичної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та після трансплантації донорської нирки, які проживають на території Дубровицького району на 2020-2022 роки.

Доповідає: Вікторія ОСТРОВЕЦЬ – головний лікар КНП «Дубровицький районний центр ПМСД».

5. Про передачу основних засобів та товарно-матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «Теплосервіс» Дубровицької районної ради в господарське відання та на баланс дочірнього підприємства «Теплосервіс» комунального підприємства «Теплосервіс» Дубровицької районної ради

Доповідає: Григорій ШАХ – в.о. директора КП «Теплосервіс»

6.Про управління майном КНП "Дубровицька центральна районна лікарня”спільної власності територіальних громад районута затвердження нової редакції статуту КНП "Дубровицька центральна районна лікарня”

Доповідає: Олександр ЗАДОРОЖНИЙ – заступник голови ради

7. Про внесення змін до Плану діяльності районної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік.

Доповідає: Олександр ЗАДОРОЖНИЙ – заступник голови ради.

8. Про звернення депутатів Дубровицької районної ради VII скликання до Президента України, Прем’єр міністра України, Голови НКРЕКП щодо скасування Постанови НКРЕКП від 24.12.2019 №3038 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «РІВНЕГАЗ».

Доповідає: Олександр ЗАДОРОЖНИЙ – заступник голови ради

9. Різне.

3. На сесію запросити представників органів виконавчої влади, керівників окремих підприємств, установ, організацій, преси.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів день і час проведення пленарного засідання та засідань постійних комісій, орієнтовний порядок денний сорок першої сесії районної ради.

5. Розпорядження про скликання сорок першої сесії оприлюднити на сайті Дубровицької районної ради .

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова ради                      Микола КУХАРЕЦЬ


Податкова інформує

За перший квартал 2020 року жителі Рівненщини сплатили понад 93 мільйони гривень військового збору

Як повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, за перший квартал поточного року платники податків Рівненщини перерахували до державного бюджету 93,8 мільйона гривень військового збору, що на 10,7 млн. грн., або на 13% перевищує минулорічні надходження.

Найбільші суми надійшли від платників, які перебувають на обліку в управлінні у м. Рівне – понад 34 мільйони та Варашському управлінні – майже 31 мільйон гривень.

Керівник податкової служби області зазначає, що, Важливим фактором у збільшенні сплати військового збору є відповідальність платників податків. Крім того стала динаміка надходжень зберігається також завдяки заходам податкової служби, зокрема, з детінізації доходів громадян.

Нагадуємо, ставка збору становить 1,5 відсотка від нарахованої суми доходу. Здебільшого його утримують та сплачують до бюджету роботодавці, які виплачують трудові доходи, та податкові агенти. У разі отримання інших доходів (у тому числі іноземних), з яких не сплачено збір, відповідальним за його перерахування є сам платник.

Головне управління ДПС у Рівненській області

 

 

Лікарські засоби, медичні вироби та медичне обладнання звільнені від податку на додану вартість

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що 30 березня 2020 року Законом № 540-IX внесено зміни до Податкового кодексу України, а саме у пункт 71 та 72 розділу XX «Перехідні положення»: тимчасово починаючи з 17 березня 2020 року, на період, що закінчується останнім календарним днем місяця, в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України та/або операції з постачання на митній території України товарів (у тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), перелік яких визначено Кабінетом Міністрів України.

У разі здійснення операцій, звільнених відповідно до цього пункту, положення пункту 198.5 статті 198 цього Кодексу та положення статті 199 цього Кодексу не застосовуються щодо таких операцій.

Вищезазначені операції, що здійснені громадськими об’єднаннями та/або благодійними організаціями, не включаються такими громадськими об’єднаннями або благодійними організаціями при обрахунку загальної суми, визначеної статтею 181 цього Кодексу.

Головне управління ДПС у Рівненській області


 

Податкова інформує

Платники ПДВ Рівненщини сплатили до державного бюджету понад 400 мільйонів гривень

Як зазначили в Головному управління ДПС у Рівненській області, за три місяці поточного року платники податку на додану вартість спрямували до державного бюджету 406 мільйони 893 тисячі гривень податку на додану вартість.

Виконуючий обов’язки начальника ГУ ДПС у Рівненськійобласті Віталій Чуй зазначив, що у порівнянні з минулим роком сплата ПДВ зросла на 18%, або на 60, 5 млн. грн. Крім того, у загальних надходженнях до державного бюджету частка ПДВ перевищила 39 відсотків.

Такої позитивної динаміки досягнуто як завдяки підвищенню якості адміністрування, так і шляхом активної взаємодії з представниками бізнесу, зокрема, в частині попередження можливих ризиків, - наголошує очільник податкової служби області.

«Ріст сплати ПДВ, як і загалом надходжень до бюджетів усіх рівнів, пов’язуємо з належним податковим супроводом платників ПДВ та сумлінністю представників бізнесу. Окремо слід зазначити, що електронний формат спілкування платників ПДВ з податківцями дозволяє своєчасно реагувати на ризики несплати, запобігає використанню схем мінімізації та виключає суб’єктивний чинник», - коментує Віталій Чуй.

Нагадаємо, представники бізнесу можуть отримувати актуальну інформацію з питань адміністрування ПДВ, у тому числі, щодо функціонування електронної системи, на сайті фіскальної служби (http://tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-dodanu-vartist), в Електронному кабінеті платника (https://cabinet.tax.gov.ua), у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (http://zir.tax.gov.ua) та в контакт-центрі ДПС України за номером 0 800 501007.

Головне управління ДПС у Рівненській області

Благодійна допомога, надана для запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), включається до податкової знижки у повному обсязі без обмеження суми

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що 30 березня 2020 року Законом № 540-IX внесено зміни до Податкового кодексу України. У розділі XX «Перехідні положення» підрозділ 1 доповнено пунктом 11. такого змісту - за результатами 2020 року, при реалізації права на податкову знижку відповідно до положень статті 166 цього Кодексу, сума коштів або вартість лікарських засобів для надання медичної допомоги хворим, дезінфекційних засобів і антисептиків, медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, медичних виробів для скринінгу хворих, розхідних матеріалів для надання медичної допомоги, медичних виробів, лабораторного обладнання, розхідних матеріалів, реагентів для лабораторних досліджень;

медичних виробів, лабораторного обладнання, розхідних матеріалів для інфекційних відділень, патологоанатомічних відділень тощо, засобів особистої гігієни, продуктів харчування та/або товарів за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, які добровільно перераховані (передані) громадським об’єднанням та/або благодійним організаціям та/або центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я, та/або іншим центральним органам виконавчої влади, які реалізують державну політику у сферах санітарного та епідемічного благополуччя населення, контролю якості та безпеки лікарських засобів, протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням, та/або особі, уповноваженій на здійснення закупівель у сфері охорони здоров’я, та/або закладам охорони здоров’я державної та/або комунальної власності, та/або структурним підрозділам з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій протягом карантину, що запроваджений Кабінетом Міністрів України у порядку, встановленому законом, на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), включається до податкової знижки у повному обсязі без урахування обмежень, визначених підпунктом 166.3.2 пункту 166.3 статті 166 цього Кодексу.

Головне управління ДПС у Рівненській області

Штрафні санкції та пеня у разі порушення податкового законодавства (крім ЄСВ) вчинені протягом періоду з 01 березня по 31 травня 2020 року не застосовуються

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що Законом України від 30 березня 2020 року № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», який набрав чинності 02 квітня 2020 року, зокрема, п. 52 прим. 1 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України викладено в новій редакції.

Відповідно до п. 52 прим. 1 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 01 березня по 31 травня 2020 року, штрафні санкції не застосовуються, крім санкцій за:

порушення вимог до договорів довгострокового страхування життя чи договорів страхування в межах недержавного пенсійного забезпечення, зокрема страхування додаткової пенсії;

відчуження майна, що перебуває у податковій заставі, без згоди контролюючого органу;

порушення вимог законодавства в частині:

обліку, виробництва, зберігання та транспортування пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

цільового використання пального, спирту етилового платниками податків;

обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками;

здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального;

здійснення суб’єктами господарювання операцій з реалізації пального або спирту етилового без реєстрації таких суб’єктів платниками акцизного податку;

порушення нарахування, декларування та сплати податку на додану вартість, акцизного податку, рентної плати.

Протягом періоду з 01 березня по 31 травня 2020 року платникам податків не нараховується пеня, а нарахована, але не сплачена за цей період пеня підлягає списанню.

Головне управління ДПС у Рівненській області

Податкова інформує

Увага!Режим роботи центрів обслуговування платників змінено

 

 


Головне управління ДПС у Рівненській області у зв’язку із загрозою епідемії короновірусної інфекції та недопущенням масового поширення COVID-19 в Україні, повідомляє про обмеження роботи центрів обслуговування платників.

 

 

Так з 24 березня 2020 року до завершення карантину всі ЦОП Рівненської області припиняють безпосередню роботу з відвідувачами. Виняток становить надання наступних адміністративних послуг:

 

 

- Видача картки платника податків (внесення до паспорта) про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків,

 

 

- Внесення до паспорта громадянина України  відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта

 

 

Ці послуги будуть здійснюватись виключно за попереднім записом по телефону  або через електронну скриньку- rv.zvernennya@tax.gov.ua

 

 

Надання інших адміністративних послуг та вирішення інших питань тимчасово здійснюється виключно дистанційними методами.

 

 

Для цього просимо використовувати:

 

 

Телефонні лінії, вказані на нашому сайті,

 

 

Меню «Листування з ДПС» Електронного кабінету при умові наявності електронно-цифрового підпису,

 

 

Офіційні поштові скриньки для листування - rv.official@tax.gov.ua для загального листування або rv.zvernennya@tax.gov.ua – для звернень громадян та запитів на публічну інформацію.

 

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання таких послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

 

 


Головне управління ДПС у Рівненській області
 

Коли "єдинник" може не сплачувати податок

 

Головне управління ДПС  у Рівненській області нагадує, що відповідно до п. 295.5 ст. 295 Податкового кодексу України платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Фізична особа - підприємець - платник єдиного податку першої або другої групи, яка не використовує працю найманих осіб, звільняється від сплати єдиного податку на період її тимчасової втрати працездатності у зв’язку з вагітністю та пологами лише за умови підтвердження такої непрацездатності листком непрацездатності.

Звертаємо увагу, що з метою уникнення порушення термінів сплати авансових платежів доцільно подавати до податкової служби заяву щодо періоду  відпустки до початку відпустки.

 

 

 

 

 

 

Платникам податків - про можливість отримання кваліфікованого електронного підпису

 

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує платників податків,  що   отримати  послуги кваліфікованого електронного підпису можна не лише через АЦСК ІДД ДПС.

Так, платники мають можливість отримати кваліфікований електронний підпис, звернувшись до будь-яких інших кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, перелік яких розміщено на сайті центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації України у розділі «Довірчі послуги» (https://czo.gov.ua/ca-registry).

 

 

 

 

 

 

Головне управління ДПС у Рівненській області

Используется технология DLE

Погода


Вгору